
Mennyiért és mennyi időre kölcsönözhetek egy játékot?
A játékoknak egyedi kölcsönzési díjuk van, ez a díj minden megkezdett hétre vonatkozik. A játékot legkésőbb a tárgynappal azonos napon kell visszahoznod nekünk. Ha szeretnéd a foglalást meghosszabbítani, nézd meg elérhető-e a játék az ezt követő naptól. Ha igen, akkor a következő időszakra kölcsönözd ki újra. Ha a naptárban már meglévő foglalást látsz a játékra, úgy csak addig a foglalásig van lehetőséged a saját kölcsönzésedet megtenni vagy meghosszabbítani.
Hol és mikor tudom átvenni a kölcsönzött játékot?
A játékok átvételére és visszavitelére kizárólag Herceghalomban van lehetőséged. Miután lefoglaltad, vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy időpontot egyeztethessünk az átvételre. Ezt leggyorsabban a Facebook Messenger segítségével intézheted: https://m.me/insert.it.3d Kérjük, csak előre egyeztetett időpontban keress fel minket!
Miért kell kauciót fizetnem?
A játékok sérülékenyek, sok apró alkatrészből állnak, amelyeket könnyű elveszíteni. Emiatt átvételkor ellenőrizned kell, hogy minden darab megvan-e, visszahozáskor pedig mi tesszük meg ugyanezt. Amennyiben a játék sérült, vagy hiányzik belőle valami a visszaszolgáltatáskor, akkor a kauciót a javításra vagy pótlásra használjuk fel.
Hogyan fizethetem ki a kauciót?
A kauciót készpénzben vagy Revolut utalással teljesítheted, és ugyanebben a formában kapod is vissza.
Meg is vásárolhatom a játékot?
Nem, a játékok nem eladóak, kizárólag kölcsönzésre van lehetőséged. A játékot sérülés esetén is vissza kell hoznod.
Hol tudok részletesebben tájékozódni a kölcsönzés feltételeiről?
A részletes kölcsönzési feltételeket itt találod: https://insertit.hu/tarsasjatek-kolcsonzes
Kire emlékszik majd a történelem? – ókori birodalmak párbaja
A 7 Csoda: Párbaj kétfős társasjáték tapasztaltabb játékosok számára is. Felépíthetjük csodáinkat, fejleszthetjük haderőnket, építhetünk különleges épületeket, tudományos áttöréseket érhetünk el – többféle úton eljutva a végső győzelemig...
És hogy milyen utak vezetnek oda? Gondolkodtatok-e már rajta, vajon az ókori építészeti csodákat csak a legnagyobb birodalmak tudták megépíteni, vagy ellenkezőleg: csak az számíthatott arra, hogy jelentős hatalom lesz, aki megépített egy világcsodát? Szeretnétek egy ókori városállam vezetőjének bőrébe bújva ezen morfondírozni? Akkor vágjatok bele egy 7 Csoda: Párbaj partiba!
Legyen az asztalotok az ókori Mediterráneum, és tartsátok szemmel ellenfeleteket – fontos lesz, hogy mikor és melyik nyersanyaggal erősödik a termelése, milyen kereskedelmi előnyökhöz jutott, vagy hogy mennyi figyelmet fordít a hadsereg fejlesztésére! Tartsátok észben, melyik építészeti világcsoda tervei várnak a kezeitek között, hogy megépülve birodalmatok hírét és erejét növeljék!
És ne feledjétek Hérodotosz szavait: „A dolgok kezdetéből nem következik a végük.”
A 7 Csoda: Párbajban mindkét játékos egy-egy civilizációt irányít, épületeket és csodákat épít. Egy játék 3 korból áll, és mindegyikben egy másik pakli kártyáit használjátok majd. Minden kor minden kártyája egy-egy épületet jelképez.
Minden kor menete hasonló: a játékosoknak lehetőségük van körülbelül 10 kártya kijátszására koronként, hogy pénzt keressenek, erősítsék a hadseregüket, tudományos felfedezéseket tegyenek és fejlesszék a városaikat.
A 7 Csoda: Párbajban 3 különböző módon nyerhetnek a játékosok: katonai erőfölény, tudományos fölény és polgári győzelem révén. A katonai és tudományos győzelem feltételei bármikor teljesülhetnek a játék során, és ilyenkor a játék azonnal véget ér. Ha a harmadik kor végéig még senki nem nyert, a játékosok összeszámolják győzelmi pontjaikat, és a legtöbb pontot gyűjtő játékos lesz a győztes.
Mit gondoltok: tudtok okosabban építkezni, mint a vetélytársatok? Tegyetek próbát, bújjatok egy ókori birodalom vezetőjének bőrébe, és emelkedjetek a másik birodalom fölé!